Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El akarok koltozni itthonrol,...

El akarok koltozni itthonrol, mert tönkre vagyok menve idegileg! Egyszeruen nem tudok itthon maradni tovabb! Mit tegyek szerintetek? Mit mondjak baratomnak hogy vegre beleegyezzen abba hogy odakoltozzek hozza?

Figyelt kérdés
Mamamekkal lakom, mamam mindenbe belekot, semmi nem tetszik neki! baratom az egyetlen remenyem! nagyon szeretnek baratomhoz koltozni de azt mondta hogy addig nem mehetek meg be nem fejezem az iskolat! normalis valaszokat kerek!
2016. febr. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyi van még hátra az iskoládból?
2016. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok! 2 honap van meg hatra! de egyszeruen mar nem birok tovabb itthon maradni!!
2016. febr. 25. 21:31
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy az mar nem sok ido de nem birom tovabb!
2016. febr. 25. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt 18 alatt még nem költözhetsz el a gyámod (jelen esetben a mamádék) engedélye nélkül, és a barátod ebből nem szeretne kellemetlenséget. Másrészt (és/vagy) nem akar eltartani téged, hanem mehetsz dolgozni, miután befejezted a sulidat.
2016. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!