Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytársamat rajtakapták...

Osztálytársamat rajtakapták hogy cigizik, hogyan tovább? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés
....Mai nap nem voltam iskolában betegség miatt, osztálytársaim számoltak be később az eseményről hogy rajtakapták osztálytársamat hogy cigaretta van nála, erre óra végén azt álította rólam hogy én árulom a cigit 200/ szál áron amikor nem állok semmilyen kapcsolatban a dohánytermékekkel. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan bizonyítsam be hogy nem volt nálam semmi és nem árusítottam, józan paraszti ésszel ki gondolhattam hogy nagy valószínűséggel nem fog velem semmi rossz történni jogi úton hiszen bizonyíték hiányában nem hiszem hogy elhinnék maximum a rosszakaró osztálytársaim bólinthatnak igennel a kikérdezésemkor mondjuk egy osztályfőnöki órán.

#cigaretta #hamis vád #házirend #cigaretta árusítás
2016. febr. 26. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ki hívják a rendőröket, na akkor majd besz**tok a gatyátokba aztán egyből köhögtök .
2016. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!