Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha van szemtanúm,...

Mi a teendő, ha van szemtanúm, de nem minden adat áll a rendelkezésemre?

Figyelt kérdés
2 hete egy iskolai rendezvényen beletolatott egy zárt parkolóban az egyik szülő az autómba. Kiskorú szemtanúk voltak csak, de megbízhatóak, elmondták, hogy nézett ki a hölgy, milyen autója volt. Megtettem a feljelentést, de egyelőre az ügy "pihen". Én a suliban a rendőrség tudtával egy kis magánnyomozásba kezdtem, igazgatói engedéllyel beragasztottam mindenkinek a tájékoztatójába, hogy keresem a hölgyet, jelentkezzen. 2 hete semmi, majd ma este felhívott egy apuka, lehordva engem mindennek... hogy én mit képzelek, és hogy nekem ehhez nincs jogom , hogy őket gyanúsítgassam ezzel. Mondtam, hogy én senkit sem gyanúsítok, a levelem annak a hölgynek szólt, aki belement az autómba, ezzel tetemes kért okozva nekem. Feljelentéssel fenyegetett, majd mikor letettük a telefont, megnéztem a facebookon a feleségének az adatlapját, és BINGO! A személyleírás teljesen rá illett. Illetve több képen szerepel az az autó, amivel nekitolatott a kocsimnak. Szinte 99%-ban biztos vagyok, hogy az ő felesége ment neki a kocsimnak, nem véletlenül fenyegetőzött a férfi... de hogyan tudnám ezt bizonyítani??? Volt valaki hasonló helyzetben? Rendszám nincs, 4 kiskorú tudná bizonyítani, hogy valóban a hölgy volt-e a tettes? De hogy tudnám őket segítségül hívni?
2016. febr. 28. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendőrségre mész, helyszíni nyomozást kérsz, elmentek a roha-dék házához és le csekkoltatjátok az autót, festék, vagy valami sérülés biztos, hogy van még rajta.


A gyerekekkel is beszéltek, hogy elmondjanak mindent amit csak tudnak.


Ezután ha a pasas tovább fenyegetőzik ügyvédet hívsz és lepereled a gatyát is a bunkó képéről.


Szánalmas! Ha már ilyen történik, oké, megesik, de vállalja fel...

2016. febr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Orbital ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval!
2016. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Ma bent voltam a yardon, elindítottuk az ügyet, bízom benne, hogy az erő velem lesz. Nagyon megvisel lelkileg a dolog, de ezek sosem voltak kellemesek. Majd még írok, ha van történés. Eszem megáll, hogy az ilyen emberek miatt nekem vannak álmatlan éjszakáim :(
2016. márc. 1. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!