Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Simis Free Play (androidra)...

A Simis Free Play (androidra) játékban, hogy tudom eltűntetni a házhoz tartozó helyiségeket?

Figyelt kérdés

A Sims free play-al játszok, de nem tudom, hogy a véletlenül feleslegesnek létrehozott helyiségeket hogyan tűntessem el, márpedig elég idegesítő!


Kérlek segítsetek!



2016. márc. 6. 10:46
 1/2 anonim válasza:

Szia! Igen, el tudod tűntetni, úgy, hogy rámész a házra, amiből törölni akarod a szobát. Utána ha van sim-ed a szobában, akkor rakd át másik szobába. Ha már nincs sim a szobában, akkor rákattintasz arra, ahol lehet vásárolni új bútorokat. Itt meg fog jelenni ugye az a lehetőség,hogy room (itt tudod bővíte meg szűkíteni a szobát) amikor rámész akkor ilyen kockás alapon lesz a ház. Ha eddig megvan, akkor kattints arra a szobára, amit törölni akarsz. Amikor rákattintasz, akkor meg fog jelenni egy zöld pipa és egy ilyen piros kör valami furcsa, kacskaringós mintával a közepén, és írni fog mellette egy összeget. Arra kell rákattints, és akkor törli a szobát, és fizet neked annyit, amennyit írt mellette. A bútorok a szobából az invetory-ba (Bocsi ha rosszul írtam) fognak kerülni. (az is ott van ahol lehet vásárolni bútorokat, ilyen négyzetben kék alapon)

Remélem érthető, ha nem akk írj, hogy hol akadtál el :) sok sikert!

2016. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃


Szia!


-------------------------------------------


Köszi a válaszodat!


Amit mist írok, azt ne vedd sértének vagy bántásnak!


...........................................


Én nem tudim, de lehet hogy nem volt eléggé egyértenmű a kédés, vagy risszul fogalnaztan, de azzal a módszerrel amit te írtál, azzal csak összekissíteni lehet a helyiséget, mert ha kissebbre szetném venni 2 kockánál, akkor piros lesz, ami azt jelentu, hogy az a műveketet nem hajathatom vére! De én véglegesen, (úgy mint a felesleges helyiség/szoba megépítése elő is volt) szeretném eltűntetni a helyiséget!


...........................................


De azért felvehetnénk a kapcsolatot e-mailon, vagy facebookon, ahol tudsz nekem képet küldeni erről!😀😀


Várom az e-maildodat: juditka2003@gmail.com


(Ha más ír nekem hülyeségeket, akkor letultom!)


-------------------------------------------


😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

2016. márc. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!