Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy vipera (teleszkópos...

Egy vipera (teleszkópos verőbot, típusa ASP Talon T50KB STEEL. Mi erről a véleményetek, a minőségéről stb? Önvédelemre vettem, anno egy ESP-vel tanultam de ez állítólag jobb, igaz drágább is de tényleg jól van összerakva ahogy elnézegettem.

Figyelt kérdés

Milyen a minősége, csak mert az egyik legdrágább amit valaha láttam, illetve egy ilyet hányszor lehet kinyitni mielőtt tönkremegy vagy kopik, milyen karbantartást (ápolást) igényel, mennyi a terhelhetősége, milyen körülményeket bír (eső, por, stb..). Nagyából ennyi lenne, és a vipera eredeti, bár sorozatszám nincs rajta (én nem találtam meg, lehet hogy a belsejébe oda van rejtve), de bele van vésve az ASP márkajelzés a nyelére és a csőre is a típussal együtt ha kinyitom.

A válaszokat előre is köszönöm, ezzel sokat segítenek!



#önvédelem #fegyver #bot #vipera #Verőbot #Közelharc.
2016. márc. 6. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ASP a legjobb a világon. Drága mutatvány lesz,amikor a sünike elveszi,dísznek otthonra meg minek?
2016. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ausztriában élek, itt legális 2014 óta. Magyarországra nem viszem ha megyek ez természetes. A kérdéseim csak amiket leírtam, örülök hogy megint azt hallom ez a legjobb. Köszönöm a választ
2016. márc. 6. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ASP-m is, és van több fajta ESP-m is.

Az ASP szebb kidolgozású, és szebb a felületkezelése, az ESP nyersebb, szerszámszerűbb.

A használati értéke teljesen megegyezik a kettőnek. ESP-ből edzetted van ?

Ami többet számít a gyártónál, az a markolat. Az ASP régebbi, polifoam szivacs markolata nedves (izzadt, véres) kézben kicsit csúszik. Az ESP agresszív rücskössége szinte tapad az ember kezébe.

Fontos még a jó tok, amiből gyorsan rántható.

Első körben kb. ennyi. :-)

Egyébként én is ezt (edzett ESP) hordok önvédelemre.

2016. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ESP-m az nincs, csak ASP abból is a drágábbik, annak reményében hogy jobb mint az olcsóbb. Egyébként ha sokat nyitogatom nem megy tönkre? Egy gomb van a végén csak azzal tudom bezárni, kinyitni meg hát rendesen ki kell csapni.Tokot azt megoldottam úgy hogy a pisztoly hastáskának a hátuljára rögzítettem és csak alá kell nyúlni és onnét lepattintani, én varrtam rá a tartót. Elsődleges eszköznek gázpisztolyom van, csak ha nagyon muszáj akkor akarom a viperát használni, hisz az kicsit nagyobb sérülést okoz.

Bár aki megtámad megérdemli, de sajnos nem én alkottam a törvényeket. :)

2016. márc. 7. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem por álló, a port minden nap le kell róla takarítanod finom mókusszőr ecsettel, vigyázva hogy nehogy megkarcolódjon, mert maradandó sérüléseket okoz a fényezésén, és nem lehet kinyitni sem meg becsukni... az esőt sem bírja, esőben hagyd inkább otthon, mert elrozsdásodik, illetve ha útközben kapna el az eső rakd bele egy nejlon zacskóba és köss rá csomót majd rakd bele a táskádba.
2020. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!