Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti örülnétek egy League of...

Ti örülnétek egy League of Legends filmnek/sorozatnak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólhatna arról, hogy 12 éves gyerekek üldögélnek egy sarokban és egymás édesanyját szidják, üvöltöznek, aztán mindenkit reportolnak.


Viccet félretéve: egy videójáték alapján készült filmnek még soha nem volt sikere, mindegyik elég gagyi lett, így nem, szerintem senki sem örülne neki.

Most lehet, hogy sokan be fognak szólni miatta, de ha valaha készülne belőle film, biztosan szidnák az anyját annak, aki kitalálta, ez 99%

2016. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes lenne....

Nemsokára fog kijönni a Warcraft: Kezdetek cimű film a mozikban melynek szerintem elég nagy sikere lesz....

2016. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy jó filmnek/sorozatnak igen, egy rossznak nyilván nem.
2016. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen Fullmetal Alchemist jellegű rajzfilmsorozatot el tudnék belőle képzelni :)
2016. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! .D
2016. márc. 7. 20:09
 6/11 anonim válasza:

Hát engem a Warcraft előzetese nem fogott meg egyáltalán; komolyan mondom, a WC3-as átvezető videókban is több dráma volt. Ebből kb. semmi nem derült ki.


Egy LoL film... nem lenne sikeres. Úgy értem, a filmipar méreteihez képest a LoL rajongói bázisa még mindig csekély, és valami nagyon elcsépelt sztori kellene ahhoz, hogy az átlag mozibajáró embert is bevonzza. Fantasy világ szintjén annyira nem egyedi dolog Runeterra, és a konfliktusai sem egyediek.


Szerencsére a Riotnek jó üzleti érzéke van és nem fognak belevágni ilyesmibe.

2016. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképp kiváncsi lennék rá, és nem hinném hogy egyedül vagyok.
2016. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy könyvnek örülnék inkább (többrészes), nagyon jó sztorikat lehetne írni, már így is jó története van 1-2 karinak :)
2016. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék. de inkább sorozatot tudnék elképzelni, mint filmet, mert egy film túl rövid ahhoz, hogy egy ilyen nagyszabású történetcsomót feldolgozzon. persze ha már sorozat, lehetne kicsit anime felépítésű, drámai, az epic másodpercek órákig tartanak, meg persze vicces részek a sok öldöklés és dráma között
2016. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Ténylegegykönyvis elég jó lenne :D Meg anime sorozatból nagyon f_sza lenne :D
2016. márc. 9. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!