Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utazott-e valaki Anliában a...

Utazott-e valaki Anliában a brick-aupair ügynökséggel babysitternek? Ha igen, tapasztalatokat írjatok légyszi! Milyen volt a kijutás, a kinti élet, a családok, stb.

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Angliahoz nem kell ugynokseg. Amelyik csalad angliaban ugynokseggel keres aupairt, attol sokat ne varj, ez tapasztalat. Aupair world0t ajanlom, en is ott talaltam meg a hosztcsaladom masfel eve, es azota is veluk vagyok.
2016. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az aupair world-höz mennyire kérik a nyelvutdást? Mert a brick aupairt amit én találtam oda nagyon kezdők is mehetnek, és én az vagyok. ESetleg te ismersz olyan személyeket akik ezzel mentek ki?
2016. márc. 8. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
az aupair world nem egy ugynokseg, egy megbizhato honlap, ahol csaladokat tudsz keresgelni, es ok is latnak teged, teljesen valtozo, hogy ki milyen nnyelvtudast ker, szerintem oda regisztralj, es semmikepp ne ugynokseggel.
2016. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha még aktuális én Brickel voltam kint
2016. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!