Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok fiuk ti szoktatok...

Lányok fiuk ti szoktatok otthon meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
mikor egyedül vagy a párotokkal vagyok vagy otthon a van az egész család család?

#otthon.meztelnül
2016. márc. 7. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
kort és nemet is irjatok
2016. márc. 7. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyedül élek, nyáron előfordul.

F

2016. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. 16F
2016. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen rendszeresen 36N
2016. márc. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleimnél élek de van külön kis lakás a házunkba ahol nagyapám élt az utolsó éveiben, én azt megörököltem és arra a részre főleg nyáron reggeltől délig szinte tűzi a nap nagyon meleg szokott lenni, külön konyhám, egy nagy szobám meg fürdőszobám van ami csak az enyém, külön bejárati rész minden, meg ehhez tartozik hozzá egy emeleten lévő kis szoba ami a garázsunk tetőtéri része, ott télen hideg van, fűtés nincs benne, akkor nem is tartózkodom ott. De amikor már ott is szépen átmelegszik akkor oda szoktam feljárni tornázni mert mégis tágasabb helyem van, én azt a helyiséget amikor jön a jó idő mindig alaposan kitakarítom, lambériás az egész, azt mindig átszoktam mosni jó alaposan, régi fa padló van lakkozva, akkor szoktam egy kis szőnyeget felvinni és én abba a szobába mindig kizárólag meztelenül megyek fel, a páromat sem engedem fel ruhába. Nekem az amolyan meztelen szobám ott a bambusz rolón kívül semmi nincs egy kis babzsákfotelon meg a szőnyegen kívül, néha csak nyugiba szoktam felvonulni oda de akkor is meztelenül, de azt csak ha jó idő van. Nyáron is amikor már este van és mindkét oldalon nyitva az ablak akkor ott meztelenül iszonyat jól el lehet lenni, ott szoktam egy kis lámpa fényében olvasni vagy csak relaxálni ha úgy van kedvem.


Tornázni is akkor szoktam ott ha nincs olyan hű de meleg. Egyébként a lakrészem többi helységében is meztelenül vagyok amikor 20 fok van bent akkor már egyből levetkőzök meztelenre. Én nehezen tudom magamon a ruhát elviselni nyáron is amint jön a jó idő már nyári ruhát veszek fel minél kevesebb minden van rajtam nekem annál kényelmesebb. Ha a párom itt van akkor is vagy fürdőruhában vagyok vagy meztelenül, vagy ha jönnek hozzám akkor többnyire csak egy nagy kendőt tekerek magamra ami jól szellőzik és mégis takarja mindenem.

2016. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktunk, egyedül vagy a párommal. Otthon, kertben, házon kívül is, ahol lehetőség van rá, pl. nudi strand. A szabadban jó érezni a szabadásgot, hogy mindenütt átjár a levegő.
2016. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte egész évben meztelenül vagyok itthon.

36/N

2016. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!