Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szeretnék gyógyulni,...

Meg szeretnék gyógyulni, ehhez tudnátok valami otthon végezhető munkát ajánlani számomra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Röviden leírom a problémámat:

Én egy 22 éves lány vagyok. Közel 10 éve küzdök gerincferdüléssel. Próbáltam meggyógyítani a gerincem, ahogy csak tudtam, de sajnos nem mindig volt rá lehetőségem. Hordtam fűzőt, jártam gyógytornára stb. De sajnos mivel vidéken lakom, nem tudtuk sokáig finanszírozni a gyógytornákat. 10-ikes koromban magántanuló lettem, mert olyan nagy fokú fájdalmaim voltak már, hogy nem tudtak órákon át bent ülni a suliban. Emiatt sajnos eléggé elszigetelődtem az emberektől, valamint ezáltal tapasztalatot sem sikerült szereznem munka terén. Eddig úgy ahogy meg tudtunk élni a családommal, de most már szükség lenne arra, hogy egy kis plusz bevételünk legyen. Azonban ami a legfontosabb számomra, hogy meggyógyuljak. Már elviselhetetlen fájdalmaim vannak. Találtam egy módszert, ami segítene, viszont nem tudjuk megvalósítani. Az új fajta Ceragem V3 ágy helyre tudná hozni a gerincem. (Próbáltam és segített valóban egy kicsit). Azonban ez 1 millió 200 ezerbe kerül és részletre is csak úgy lehet kihozni, hogy önerőt is kell fizetni.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudna-e nekem valaki segíteni valami valós otthoni mnukát találni, amivel pénzt tudnék keresni?

Nem tudom, már kitől kérjek segítséget. A legjobb lenne, ha valahogy meg tudnám venni a Ceragemet és azt tudnám fizetni, ahogy tudnám.

Ha kell, természetesen írok még magamról, hogy mit tudnék csinálni, milyen végzettségem van stb.

Kérlek, segítsetek! :(



2016. márc. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Önkormányzat, Tb, helyi karitász?
2016. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ott mit kellene csinálnom?

Egyébként még ha nem is otthoni munka jöhetne szóba, akkor esetleg valami könnyedebb adminisztratív meló, ahol esetleg részmunkaidőben kellene dolgozni.

Az a probléma, hogy bár hiába is lenne pénzem, nem tudnám kinek a nevére kihozni a CERAGEM-et. Csak ennyit szeretnék, hogy valaki nevére kihozassam, azután írni valamilyen szerződést, hogy én fogom fizetni...

Csak se interneten nem árulják még ezt az ágyat, se pedig nem találok olyan helyet, ahol önerő nélkül ki lehetne hozni.

Csak ez minden vágyam, hogy meggyógyulhassak. Onnantól kezdve bármilyen munkát tudnék végezni. Csak egy kis kezdőlöket kellene :(

Kértem én már nagyon sok helyen segítséget, de senki sem tudott segíteni (se család, se ismerősök, senki...)

Az ilyen jellegű munkákra pedig már jelentkeztem, de eddig egyiktől sem kaptam visszajelzést.

Érettségim van, OKJ-s logisztikai végzettégem is. Nagyon könnyen tanulok, hisz suliban mindig osztályelső voltam (amíg nem lettem magántanuló). OKJ-n is dicséretben részesítettek a tanárok.

Szóval nem arról van szó, hogy bárkit is ki akarok használni, vagy lusta lennék dolgozni.

Egyszerűen olyanok a körülmények, hogy egyelőre még nem tudok bármit elvégezni.

Csinálnék én takarítást vagy bébiszitterkedést is. De ilyeneket sem találok interneten, mert pl a takarításnál is vagy teljes munkaidős, vagy tapasztalatot kérnek hozzá, vagy helyi lakosokat keresnek, vagy olyan keveset lehet velük keresni, hogy nem éri meg, mert kb a buszra meg az étkezésre elmegy az összes fizetségem. :((

2016. márc. 8. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Arra gondoltam hogy tőlük kérhetnél segítséget, önerőhöz vagy a részletfizetéshez.

2016. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Orvos mit mond? Műtét, fúzió? Szerintem ha ennyire durva akkor műteni kell amég fiatal vagy.
2016. márc. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Műteni semmiféleképpen nem szeretném.

13 éves koromban vették észre a gerincferdülésem. Ágyéki tájékon oldalirányú ferdülésem van, valamint gerinccsavarodásom is. Erre még rátetéz az is, hogy az alsó csigolyám születési rendellenesség miatt nyitott.

38 fokról indult a ferdülés. Szerencsére a tornák segítségével 22 fokig vissza tudtam húzni a gerincem. Azonban most már nem tudom megtenni, hogy eljárjak tornákra (és az itthon végeztek kb. semmit se segítenek, sőt....).

Hála az égnek, fokokban mérve már jobb állapotban van. De ennek ellenére egyre nagyobb mégis a fájdalmam, hiába csinálok akármit vele...

Erre konkrétan az orvos se tudott mit mondani. Legalábbis annyit igen, hogy mivel erősödnek a csontjaim (már végülis elérték a maximális keménységüket), emiatt nem elég hajlékony és rugalmas, mint fiatalabb koromban, így a fájdalom is felerősödik.

A műtétet meg már 13 éves koromban is visszautasítottam. Ugyanis akkor betesznek valami fém csavarokat, ami által nem tudok majd lehajolni. Valamint voltak olyan ismerőseim, akiknek megcsinálták ezt a műtétet (még idősebb korban is), és olyan szintű fájdalmaik vannak, hogy gyógyszereken élnek, valamint rendszeresen csontkovácshoz meg hasonlókhoz járnak.

Isten ments, hogy nekem is ez legyen. Inkább próbálok valami jobb módszert találni.

Most lehet, hogy sikerül kihozni a ceragam-et, úgyhogy ez lehet, hogy meg lesz oldva. Csak valami munkát szeretnék akkor, amit én is el tudnék végezni, amíg meg nem erősödök annyira, hogy bírjam a teljes munkaidőt is...

2016. márc. 12. 13:24
 6/6 A kérdező kommentje:
*itthon végzettek
2016. márc. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!