Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ebay-en rendeltem 1 terméke...

Ha ebay-en rendeltem 1 terméket, akkor ha megérkezett, viszont teljesen más kép van rajta, akkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy tablet tokot rendeltem, és más fajtát kaptam belőle, mint amit rendeltem valóban..

2016. márc. 8. 04:35
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:

Írj az eladónak. Csatolj fényképet.

Visszakapod a pénzt vagy küldenek újat.

Valószínűleg nem fogják kérni, hogy küldd vissza, mert tudják, hogy drágább lenne, mint amennyit a termék ér.


(Már ha olyan termék volt, ahogy kiválaszthattad, hogy pontosan melyiket kéred. Néha van olyan, hogy a termékleírásban szerepel, hogy random küldik vagy neked kell a megjegyzésbe írni, hogy melyiket kéred és ha nem, akkor ők választanak...)

2016. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a tok volt kb. 2000ft, szóval igen, drágább lenne visszaküldeni. Ki lehetett választani, nem kellett írni sem. Írtam neki, ennyi jött válaszként:


"i'm so sorry for that and what about half refund and u keep the item?

rgs,"


szóval sajnálja és azt kérdezi, hogy fél-visszajuttatás(valami ilyesmi) és megtartom-e a tárgyat. Mondjuk beszéltem már olyan eladóval, aki regényeket írt, de kedves volt legalább, ez meg ideköpött valamit..

2016. márc. 8. 16:19
 3/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
Azt jelenti, hogy visszakapod a pénz felét és megtartod a terméket.
2016. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem tudsz angolul,max google fordított használsz..és azért jön le az neked h oda köpött valamit!

Hát gratulálok

2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Köszi. :)


#4

De, tudok angolul, nem is használtam google-fordítót, csak szerintem mindenkivel megesik, hogy valamit nem tud elsőre, vagy rosszul fordít.. emberek vagyunk..

Csak nézd meg a stílusát.. beszéltem már korrektebb eladókkal is, akik rendesen le tudták írni amit akartak, itt pedig gondolok a kisbetűre, stb.

2016. márc. 10. 04:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nem 1 problémám ebay-en és soha nem izéltem azon h kisbetűvel ír vagy sem! Most ezen fennakadni :D

De paypal-nak írj nyugodtan

2016. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!