Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemistaként lehet komoly...

Egyetemistaként lehet komoly szintem sportolni?

Figyelt kérdés
Járműmérnök szakon vagyok, és hát kell tanulni rendesen, de szerintem meg lehet csinálni! Sokan végzik el úgy az egyetemet, hogy buliznak, filmeznek, sorozatot néznek szinte minden nap, vagy valami mással töltik el az idejüket (nem is keveset). Sokszor hallottam már, hogy aki egyetemista, az ne is álmodjon komoly szintű sportolásról. Szerintem ha filmnézés, meg ehhez hasonlók helyett edzek, akkor meg lehet csinálni. Vannak olyan emberek, akiknek családjuk van, vezetők egy cégnél, meg sok más dolgot csinálnak, mégis jól beosztják az idejüket, akkor szerintem ezt is meg lehet csinálni, és nem célom az, hogy 5-ös legyek mindenből. Tudom, megválaszoltam a saját kérdésem, de kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok. Ismertek olyanokat, akik egyetem mellett is kiemelkedő sportteljesítményt nyújtanak/nyújtottak?

2016. márc. 8. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek ilyeneket, nem i egyet. Az egyetemen még TÖBB sportolási lehetőség van, mint gimiben. Csak ki kell választani, neked mi tetszik. Nem megy a tanulás rovására. :)
2016. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!