Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vasvari Gimnazium? (Nyíregyháza)

Vasvari Gimnazium? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés
Aki ott tanul/tanult attol kerdeznem hogy ott ugye tanitanak franciat? Csak mert en most allok felveteli elott es azt jelolnem meg elsonek (kezdo angol) de azt olvastam meg hallottam hogy ott amellett csak nemetet lehet tanulni. Ez igaz? Remelem nem mert en most francia tagozatos vagyok es nem szivesen hagynam abba es valtanek.

2016. márc. 9. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Linkelted a suli oldalt. Gratulalok. Szerinted en nem neztem meg? Epp ott is irjak hogy kezdo angol mellett nemet nyelv. Ezert kerdezem..
2016. márc. 9. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elég egyértelmű, hogy nincs francia. Egyébként sem a képzési kínálatban, sem az induló osztályok menüben nem szerepel a francia nyelv oktatás. Jobban meg kellett volna nézni a honlapot!

Szívesen!

2016. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!