Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények szerintetek milyen...

Vélemények szerintetek milyen az annabelle című film?

Figyelt kérdés
az én véleményem: én láttam jó volt de láttam egy kicsit jobb filmet tőle.

2016. márc. 15. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdő horrorsként még elmegy. De aki horror fan az ilyentől megse ijed. Akkor inkább Silent Hills az jó
2016. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én már annyi horrort láttam hogy már nem félek! :)
2016. márc. 19. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem az annabelleről hogy egy kalap kakit sem ér. A démonok között alapján gondolták a rendezők szerintem , hogy a film azért aratott ekkora sikert mert régiesen volt megcsinálva és ennek alapján készítették az annabellet is. Igazából szerintem egyszer meg lehet nézni, mondjuk én feliratosan néztem nem tudom azóta szinkronizálták e, de nálam kiütötte a biztosítékot az a rész, amikor megjelent az "ördög". onnantól kezdve már nem is tartottam érdekesnek a filmet, mert mindent próbáltak belesűveszteni. GYilkosságot, szellemet woodoot vallást hát nekem nem jött be. Ennél még a Jessabelle is sokkal jobban mondható horrornak :)
2016. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!