Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek SzandiMandi...

Mi a véleményetek SzandiMandi ról?

Figyelt kérdés

Én nem igazán csípem. Ti hogy vagytok vele?


(Nem rossz szándékból kérdem)


2016. márc. 15. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azkiaz?
2016. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy videós xD
2016. márc. 16. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Mint videós szerintem viszonylag jó.A korosztályához képest okos,a videói érdekesek. De(!!) eléggé el van kényeztetve.. 10 évesen már Iphone-ja van. 10 éves koromban örültem,ha kaptam egy nyalókat,fel sem merült bennem az,hogy Iphonet kérjek vagy ilyesmit...

A videói jó minőségűek,bár ez annak is köszönhető,hogy tehetősebbek,mint egy átlagos család,tehát van pénz kamerára, állványra, lámpákra stb.. Számomra kifogásolható az,hogy kicsit beszédhibás,a szavak végét elharapja és kicsit selypít is.

Nem feltétlenül mutat jó példát,mert azért nem kéne még ilyen fiatalon videózni.

Ha ezektől a hibáktól eltekintünk,egész jó videós,megérdemli a 100.000 feliratkozót.

2016. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy egy kis beképzelt hülye gyerek.
2016. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Amaror válasza:
16%
Egy sz*r.És a videói is sz*r értelmetlenségek.A magyar videózás szégyene.
2016. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!