Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 évesen még nevezhetek...

Oreo555 kérdése:

15 évesen még nevezhetek rajzpályázatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 héttel ezelőtt lettem 15 éves, de még 8. osztályos vagyok.Az lenne a kérdésem hogy nevezhetnék-e rajzpályázatokra, mivel a legtöbb pályázat általános iskolásoknak szól, de 14. év a korhatár. Az osztálytársaim is 2001-esek csak ők a későbbi hónapokban születtek(május,június...stb) és ők még nem 15 évesek. Szóval számít az hogy nem rég lettem ennyi és még nevezhetek, vagy már nincs erre lehetőségem? A válaszokat előre is köszönöm:)

2016. márc. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ha 14 a határ, akkor nem nevezhetsz, ha 8.osztály, akkor nevezhetsz.

ha 14 év VAGY 8 osztály, akkor is nevezhetsz.

2016. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát olyat nem írnak hogy vagy 8. Osztály vagy 14 év...csak annyit hogy alsós és felsős általános iskolásoknak 14 éves korig, és hát abba beletartozik a 8. is.
2016. márc. 18. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben kérdezd meg a felelős tanárt, vagy a szervezőt.


Szívem szerint én még belevennélek, ha én írtam volna a pályázatot, hisz nem tehetsz róla, hogy 15 évesen vagy 8. osztályos.

2016. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,ha Felhívom a szervezőt, és azt mondja hogy nem, akkor már nem is nevezhetnék viszont ha meg aztmondom 14 vagyok, akkor vagy elfogadják vagy nem...
2016. márc. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!