Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Singer varrógép sorozatszám?

Singer varrógép sorozatszám?

Figyelt kérdés
Van egy antik Singer varrógépem , a sorozatszám után hól találnák rolla némi informácíót,gyártási évet? Német oldalokon kerestem ezt a sorozatszámot de nem találtam meg ezt köztük.

2016. márc. 18. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki?
2016. márc. 23. 20:22
 2/9 anonim válasza:
Tessék: [link] Ezek szerint Te nem tudsz keresni, nekem a Google egyből kidobta.
2016. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne légy már ilyen nagyképű. Az én sorozatszámom nincs ezek közt. N-es kategoria, de nincs ott..
2016. márc. 25. 05:46
 4/9 anonim válasza:
Pedig ott van: N-es az 1900-as évjárat. Az enyém Y-os, ami 1925-özt jelent. Nem vagyok nagyképű, de neked nem jön be az oldal, amit linkeltem? Minden évjárat benne van a táblázatban.
2016. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor a tied 116 éves, és elhiszem, hogy jól működik, mert az enyém is príma 90 évesen. Olvastam is varrógépszerelő írta, hogy a 100 éves Singereket nem lehet tönkretenni, csak ha étolajjal kenik őket, attól beragadnak.
2016. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ágimuci válasza:
Nekem is van egy Singer varrógépem.Hol találhatom meg rajta a sorszámot?A gép jobb alsó sarkában találtam számokat az volna az?Mert ha igen azokat én sem találtam meg a fent említett linken.Lehetne pontosabban megtudni hogy miként keressek rá a varrógép korára?
2017. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ágimuci válasza:
Találtam egy oldalt,ahol rengeteg varrógépnek a sorszáma van feltüntetve. www.sewshop.com. Itt lehet keresgetni!Sok sikert hozzá!
2017. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ágimuci válasza:
Még valami!Az 1900 előtt gyártott varrógépek sorszáma csak számokból áll,ami 1900 után készült azoknak a sorozatszáma előtt egy,vagy két nyomtatott betű szerepel,ez a gyártási helyet jelzi.
2017. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tejinashi ***** válasza:

Ez egy PDF: [link]


bárki letöltheti. Neken is van egy régi Singerem, a sorozatszáma ha minden igaz l1520497, tehát 1901-ben készülhetett.

2023. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!