Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjanak...

Mit tegyek, hogy elfogadjanak az új sulimban? 14/L

Figyelt kérdés

8. Vagyok, felvettek egy suliba, amiröl elég sok jót is és rosszat is hallottam. Na de nem is ez a lényeg.

Mit tegyek, hogy majd elfogadjanak az új osztálytársaim?

Nem vagyok az a hű de szép, de ronda sem.

Külsöre: barna, középhosszú hullámos haj, zöldes szem, kevés szeplö, 160 cm, 49 kg. Jó alakom van, mert táncoltam 8 évig.Nem túl szépek a fogaim, és nemsokára lesz fogszabályzóm.

Belsö: kedves vagyok általában mindenkivel, de ha valaki köcsög velem, akkor nagyon bunkó is tudok lenni, sokat beszélek, sokat nevetek, barátkozós típus vagyok, szeretek zenét hallgatni, olvasni, rajzolni, focizni. 4,3-as átlagom van.

Nem sokat sminkelek, csak korrektort, szempillaspirált, és ajakápolót hasznàlok.

Nem járok kihívó ruhákban, általában farmert, pólót/pulcsit és tornacsukát hordok.

Nincs iPhone-om, nem hordok márkás ruhákat.

Nem tartozok a menök közé, viszont sok barátom van.

Ja, és deszkázok, ha ez számít most:D

Mit csináljak, hogy elfogadjanak majd a középsuliban?

(Bocsi, ha hosszú lett)

Elöre is köszönöm mindenkinek:)


14/L



2016. márc. 19. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amit leírtál magadról annyi bőven elég ahhoz,hogy elfogadjanak.De semmikép se próbálj más lenni mint ami vagy!
2016. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak add önmagad! Szuper a személyiséged a leírtak alapján.

Jó neked, hogy könnyen barátkozol. :)

2016. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!