Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy most nem...

Honamichan kérdése:

Honnan tudhatom hogy most nem épp álmodom. Vagy létezek-e. Vagy mindenki körülöttem teljes hús-vér ember? Azaz él és nem szimuláció?

Figyelt kérdés
Nem tudom felmerült-e bennetek már ez a kérdés de mi biztos létezünk? És hogy jött létre ez a világ? Miért ezek a szavak vannak benne? Miért vannak emberek és állatok? Biztos Isten teremtett minket? Vagy csak ez az egy Isten van? Miböl jött létre ez a világ, honnan jött Isten? Tudom kicsit sokat kérdeztem....de előre is köszönöm a válaszokat..

2016. márc. 19. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi biztos létezünk? -igen mi létezünk megnyugtatlak.


Hogy jött létre a világ? -megteremtődött.


Miért ezek a szavak vannak benne?- mert vhogy kommunikálnunk kell .


Miért vannak emberek és állatok?- azért mert minden a Yin és a Yang alapelvei szerint működnek.


Biztos Isten teremtett minket?- olyas vki teremtett minket aki értett hozzá.


Miből jött létre a világ és honnan jött Isten?-Nem ezzel kéne foglalkoznod hanem élned az életed . Tudom érdekes dolog ha komolyabban ezzel akarsz foglalkozni ajánlom " Morgan Freeman a féreglyukon át" című sorozatot a Discoveryn.

2016. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az álom és a valóság között az a különbség, hogy az álom egy képzelet a valóság pedig egy valóságos kép. Az álomban általában nem vagyunk elég józanok, éberek.

Igen biztos lehetsz benne, hogy létezel, ezért is kérdezel. Ugyanakkor Isten alkotott téged is azért, hogy létezz, sőt mi több élj.


A világot az alkotta aki téged is. A Teremtő. Róla legtöbbet és legbiztosabbat a Bibliában olvashatsz. Ez a könyv hasznos a Teremtőd igazságainak bemutatásában és abban, hogy a legjobb úton járhass.


Isten mindig volt mindig lesz, Ő határtalan. Mi korlátozottak vagyunk ezért ezt irtó nehéz elképzelnünk. De ez érthető is. Isten olyan erős, hatalmas élőlény, hogy egyszerűen csak kimondta, hogy legyen és létrejött a világ. Aztán kitalált, megtervezett egy csomó mindent pl. az embert. és még sok-sok különböző bonyolult dolgot ami körülvesz minket. Ennyire intelligens a Teremtőnk.


A szavainkkal kifejezünk pl. érzéseket,

jellemzünk pl: állatokat

leírjuk azokat a dolgokat amik benne vannak az Isten által teremtett világban. pl. érzések, benyomások, múlt érzései, jövő érzései , képleirás, tervek leirása, a jelen leirása pl. van, , most.

helyzet leirás pl. itt.

stb.

2016. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!