Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már kb. egy hónapja a fejteőmö...

Már kb. egy hónapja a fejteőmön fáj a hajam/fejbőröm mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Már vettem head and shoulders sampont érzékeny bőrre de még nem próbáltam, szerintetek fog segíteni?

2016. márc. 19. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pontban, vagy úgy az egész?
2016. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy pontban, de csak akkor érzem ha hozzányúlok. Amíg nyomom, addig jobb lesz a közérzetem is.
2016. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egy pontban, érdekes. Csak nekem azon a ponton ősz a hajam, egy egész tincs, és még tizenéves vagyok. A bőrgyógyász meg azt mondta, hogy ott volt régen egy anyajegy, de nem tudja mi lett vele. Na meg, hogy nem fájhat, mert olyan nincs, hogy fáj. Nevetséges, próbálta bebeszélni, hogy ezt csak beképzelem. Tipikus magyar egészségügy...

Ezért is kérdeztem, hogy most akkor neked hogy fáj, mert lehet, hogy hasonló.

2016. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az egész fejtetőm néha erősebben néha nem annyira de nekm is csak akkor ha megfogom vagy megnyomom vagy ha meghúzom a hajam. Egy éve télen nagyon elkezfett viszketni ezen a részen a fejem és mintha zsíros orpám is lett volna és ki is kapartam aztán vettünk korpa elleni sampont elmúlt aztán egész nyáron jó volt. Most tél elején megint ugyanúgy elkezdett viszketni és egy kicsit megint elkezdtem kapargálni, vettünk head and shoulders 2in1 sampont és nem viszketett tovább de kb, 1-2 hónapja ahogy írtam fáj a fejtetőm. A képen csak azt szeretném megmutatni hogy kb. mekkora területen fáj: [link]
2016. márc. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!