Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mégis mitől...

Szerintetek mégis mitől csipog (ott) a bolti lopásjelző kapu?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Történt az, hogy futni voltam. Futás után kocsival mentem egy áruházba. Be magammal csak a pénztárcám, kocsi kulcsom vittem, meg a telefonom, ami a karpántomon volt. Vásároltam egy db innivalót és 2 db banánt. Mentem, jöttem. Befelé nem csipogott, csak kifelé. Elég vicces volt és egyben baromira kellemetlen. A víz nem csipogott. A banán nem csipogott. A telefonom nem csipogott. A karpánt nem csipogott. A ruházatom alatt elég nehezen tudtam volna bármit elrejteni, mert testhez álló futónadrágban és felsőben voltam, már ha egy zsepit elteszek (1db papírzsepi, nem 10-es), az is nagyon látszik. Szóval én meg csak csipogok. A múlt héten ugyanebben a ruhában nem csipogtam be, de karácsony előtt igen. Erre van valami magyarázat? Semmi nem volt nálam, nem hoztam el semmit, a cuccok külön nem csipognak, csak velem együtt.

Gyanakszom arra, hogy frankón érzékenyebbre van állítva a kapu, vagy én nem tudom. Egyik cuccom sem új, kivéve az autóm, de az a parkolóban volt :-D baromira kellemetlen, hogy az őrök rám vetették magukat és semmit nem találtak, de feltételezték, hogy loptam :-D egyben vicces is, mert tényleg fogalmam nincs, hogy mi a bánat csipog! A múltkor nem csipogott, csak kb 3 hónapja, meg tegnap. Valaki mesélje már el, hogy mi lehet. Meg hogy mindig nem is csipog...



2016. márc. 20. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vonalkódot észleli, mert ugye olyan öltözetbe és cipőbe mentél, amit máshol vettél és ezeknek az érzékelők nincs olyan kód a rendszerükbe, nem volt az a ruharab lehúzva és úgy gondolja, hogy nem lett ott lehúzva,ezért mint idegen vonalkód jelez.

Nekem olyan esetben jelzett, amikor lehúzta az eladó a cipőt és rajta maradt a talpán a vonalkód.. És pár hónap múlva visszamentem az üzletbe és befelé csipogott, mert rajta volt még a talpán a vonalkód.

2016. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vízen volt egyedül vonalkód. Egy 39 Ft-os víz, de azt átlendítették ők is és az nem csipogott. A gyümölcs zacskóján nem volt ragasztva semmi. Egyik ruhámon sincs vonalkód, csak a mosási útmutató címke. A cipőmön nem volt, a talpán biztosan nem, ha csak nem léptem bent rá valami ragadós leszedett ízére, ami később elhagyta a cipőm... Jobbat tényleg nem tudok.

Vagy a kocsi kulcs?! Esetleg a kulcstartó? Fogalmam nincs. De ma megint megyek és megnézem, hogy lesz-e csipogás vagy sem, ha lesz, akkor addig nem jövök el, amíg az agyoniskolázottak ki nem derítik, hogy mi ez! Érdekel. Őszintén.

2016. márc. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!