Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik olcsón beszerezhető (használt 4-5) iphonet, szabadkai air maxet vesznek a nehezen összeszedett pénzükből, és ettől még a "közérzetük" is jobb lesz? Ez már egy réteg, vagy csak nagyon ritka példányszámban fordulnak elő?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs azokkal, akik megtehetik, hogy gondolnak egyet és vesznek 2-300k-ért egy telefont, viszont a fent említett sznobokon (A Magyar Kislexikon meghatározása szerint: „>Az előkelőket< vagy a szellemi élet kiválóságait >majmoló<, hozzájuk dörgölőző >személy<”.) mosolyogni szoktam. Az ilyen emberek általában nem intelligensek, nem gazdagok, ráadásul a viselkedésük sem valami kulturált, (a szememben) csak egyszerű majmok. Nem tudnak mivel "valakik lenni", ezért ilyen szánalmas módon próbálkoznak. Az iphone még valamilyen szinten érthető, de a fake max már gáz...

2016. márc. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy hívom: cifra nyomor.
2016. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Járjonak mezìtláb? Tök mindegy milyrn cipőt vesznek ha nem márkás akkor a te fajtád már becsmèrli őket. Te nem tudod milyen ha nincs eredetire pènz,de nem kell aggódni a sors majd mèg tesz róla,hogy megtudd
2016. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de kerdesed, meg stilusod alapjan te sem vagy intelligens, az hogy mennyi penzed van, nem tudom, nem is erdekel, az pedig, hogy mindezt nyilvanos kozlesre erdekesnek gondoltad sem utal kulturaltsagra.

Ezert most rajtad mosolygok ;)

2016. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!