Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok olyan...

Ti mit csinálnátok olyan helyzetben, amikor egy munkahelyen egy munkatársatok folyamatosan piszkálna és megalázóan beszélne veletek?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozok egy munkahelyen. Van egy munkatársam akivel már az első pillanattól kezdve nem jövök ki. Mindig csúnyán ès megalázóan beszél velem. Már szinte sírva és gyomorideggel járok dolgozni. A többiekkel kijövök csak vele nem.
2016. márc. 23. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig csinalja, amig hagyod neki. Ha latja rajtad hogy sirva mesz dolgozni, csak azert is csinalni fogja, egyszeruen ki akarja elni a hatalommaniajat. Amig te magad nem allsz a sarkadra, es lehetoseg szerint nagy nyilvanossag, talan meg a fonok elott is meg nem mondod neki hogy otthon, anyuval meg a kutyaval beszelhet igy, de veled lesz szives emberi modon kommunikalni, addig a vilagon semmi nem fog valtozni.
2016. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, külföldön dolgoztam, de magyar munkatárssal volt probléma. Bármit csináltam, semmi nem volt jó, mindenre megjegyzést tett. Volt hogy reggel az első mondatával elvette a kedvem az egész naptól, és akkor csodálkoztak, hogy nem lelkesedéssel meg fülig érő szájjal végzem a munkámat. A főnöknél is folyamatosan sározott.

4 hónap után eljöttem, most itthon dolgozom. A fizetés a kintinek a töredéke, de sokkal jobban érzem magam, és jó kedvvel megyek dolgozni, szerintem ez a fontosabb.

2016. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!