Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miit tegek hogy megvalósítsam...

Miit tegek hogy megvalósítsam az álmom?

Figyelt kérdés
Mindig is híres énekesnő,színésznő akartam lenni többen is mondták hogy meg van hozzá a tehetségem,de nemtudom mit kellene elösször is tennem hogy megvalósítsam ezt az álmom mivel Magyarországon nemlehet...Valaki tudna segíteni már találkoztam élőbe énekesnővel is (Martina Stoesselel)

2016. márc. 24. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirdesd magad, és csinálj olyat, amit szeretnek az emberek, és ami egyedi.
2016. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végezd el a színművészeti főiskolát!
2016. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy jó (kapcsolati) tőkével rendelkező barátot.
2016. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 24. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, mi az az ár amit hajlandó vagy megfizetni hogy elérd az álmodat?

Hogy szoktál-e naponta órákat énekelni? Szoktál-e verseket írni, dalt szerezni? Tudsz-e előadni, táncolni? Milyen hangszeren játszol? Mitől vagy különleges? Megfizetnéd-e mindezt az idődből, hogy elérd az álmodat?

Az. hogy melyik országban laksz, semmit se számít. Az Internet korában már bárki lehet "sztár" aki fel tud valami olyat mutatni, ami érdekes és különle

2016. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Martina Stoessel énekelni nem tud...Amúgy menj bárhova csak ne az X-faktorba kérlek mert ott minden meg van játszva.Szerintem tegyél fel a youtubera énekes videókat és majd ha sok embernek tetszik akkor rákap egy menedzser és úgy :)
2017. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!