Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már az AmiAmi...

Lalalulu19 kérdése:

Valaki rendelt már az AmiAmi nevezetű oldalról? Https://amiami.com/ Segítség kéne PayPal ügyben.

Figyelt kérdés

Még nem vettem eddig semmit erről az oldalról. Van PayPalom, csak még nem vásároltam vele semmit. Ez a weboldal csak Yennel enged fizetni, ha más pénznemben küldöm az összeget, visszaküldik. Utánanéztem, hogy működik a pénznem váltás PayPallal, és jobbnak találtam azt a megoldást, hogy a bankra hagyjuk az helyett, hogy a PayPal tenné. Ennél a weboldalnál azonban még nem tudom, hogy is működik a fizetés. Azt írják, hogy küldeni kell az összeget, szóval gondolom én utalok egy másik számlára - ilyenkor is lehetséges lesz, hogy a bankkal váltassam át az összeget? Vagy inkább váltassak készpénzt és úgy tegyem rá a bankszámlára?

Még nem igazán értek PayPalhoz, előre is köszönöm a válaszokat! : )



2016. márc. 24. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!