Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vajon bekopott?

Mit tegyek? Vajon bekopott?

Figyelt kérdés
szoval kirandulason voltunk az osztallyal es nekem penteken versenyem lesz. a magyartanarno megtiltotta hogy gyakoroljak de en egy feladatot megis megoldottam. ezt magaba ki tudnam beszelni. csak az a baj hogy a lanya hozzank jar es pont meglatta hogy ezt a feladatot oldom es azt mondta hogy megmond az anyukajanak.....nem tudom mit tegyek......az a baj hogy anyukam is megtiltotta en meg nyerni szeretnek ezen a versenyen ezert keszulok ennyit.... az a baj h a tanarno ma felhivja anyukamat en meg nem szivesen mondom el neki....

2016. márc. 28. 11:03
 1/3 anonim válasza:

Szerintem az a te dolgod, hogy mennyi feladatot oldasz meg. Ha te úgy érzed, hogy minden nap száz feladatot kell megoldanod ahhoz, hogy biztos legyél magadba, akkor tedd azt. Ez a te versenyed lesz, ami rólad, neked szól, s nem az édesanyádnak vagy a tanárodnak.

Emiatt ne érezd rosszul magad, hiszen semmi rosszat nem csináltál, egyszerűen csak hajt a versenyszellem.


S sok sikert a versenyhez! :)

2016. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) nagyon rá vagyok görcsölve , nagyon szeretnék továbbjutni a nemzetközire
2016. márc. 28. 16:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a végén még a lánya sem mondta el , hanem a saját pasim köpött be(abban a szent percben szakítottunk). A lányával pedig kimagyaráztunk engem. ;)
2016. márc. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!