Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azokhoz akik nem szeretik az...

Azokhoz akik nem szeretik az animéket: Mi a bajotok velük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 19:48
 1/5 anonim válasza:
30%
Nem tetszik az, ahogy megvannak rajzolva.
2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én nem utálom, de nem szíves.en nézem azt a rendes filmek helyett

Szóval ha van időm inkább rendes filmet nézek, élő emberekkel eljátszva.

Azt viszont tudom utálni, ha valaki anime bolond, bele van őrülve a sok kitalált hülyeségbe. Akik még be is öltöznek stb. Nincs sok értelme. Mondjuk hasonlóan vagyok azokkal is akik valamilyen filmekért bolondulnak meg ennyire. Vannak nagyon jó filmek, amiken napokat el lehet agyalni utána, de ne rajongjunk már értük évekig hogy hú de nagy fanok vagyunk.


De gondolom azt tudják utálni, ami különbség. Hogy rajzolva van, hogy a valóság közelében sincs. A legtöbb jobban eltávolodik a valóságtól, mint a filmek. A főszereplők pedig gyakran hasonló tulajdonsággal vannak felruházva.

2016. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én szeretem az animéket és pont ezt kérdeztem egy haveromtol hogy neki mi baja van az animekkel... hat fura valaszt kaptam xd

Azt mondta h nem szereti a noi karaktereket benne pl a hangjukat meg h ennyire el van tulozva a méreteik, de emellett azt is mondta h ha belekezdene egy animebe lehet h ra fuggene es o azt nem akarja :D

2016. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másodiktól kérdezem: az oké ha valaki Gandalfnak, vagy Vasembernek, Katnissnek, vagy Voldemortnak öltözik be?
2016. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is kérdeztem ismerősöktől és átlagban azt a választ kaptam, hogy visítanak a karakterek, és eltúlzottak az arányaik. Mások, akik csak felületesen ismerik a dolgot, azzal jöttek, hogy minden anime erőszakos és tele van szexszel. Hát ezért nem szeretik.
2016. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!