Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz hogy én a...

Az nagyon gáz hogy én a sao-ban akarok élni? Szeretnék abban a játékban élni.

Figyelt kérdés
Nagyon megragadott h egy kardal odajutsz ahova csak akarsz. Sokkal jobban tetszik abban a játékban az élet mint itt a valóságban. Olyan érzésem van h ott jobban kiteljesednék mint itt.16/f

#SAO #virtuális világ #Sword Art Online #ti élnétek egy ilyen világban?
2016. márc. 28. 22:27
 1/7 anonim válasza:
:'D
2016. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sword art online animére gondolsz? :D Nyugi a Japánok most tervezik a játékot és olyan lesz mintha benne szerepelnénk :3 Láttam videókat és nagyon jó lesz bár tuti sok év mire piacra dobják meg drága is lesz :c
2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És én is legszívesebben benne élnék vagy más animébe

(előző ) voltam

2016. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mar más animéknél is gondoltam h hú de jó lenne. De most konkrétan úgy érzem h abban kéne élnem. Ott lenne értelme élnem. És sokkal élettelibb az egész. Ott harcolnod kell az életedért. És a szeretteid életéért is. Itt a valóságban meg semmi. A valóság olyan elcseszett a sao-hoz képest
2016. márc. 29. 18:00
 5/7 anonim válasza:
Igazatok van ):
2016. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az AOT (Attack on titan) is elég izgalmas lenne, ott aztán nem unatkoznánk lehetne harcolni :'D
2016. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem gáz, én is szívesen élnék benne x3 Ahogy ismerem a világ fejlődési képességét, szerintem egy 10-15 éven belül már meg is lesz ez az egész. (Már ha addig nem pusztulunk ki xd)


/12L

2016. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!