Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a romantikus sorozat...

Mi legyen a romantikus sorozatom címe?

Figyelt kérdés

Egy lányról szól aki sok idő elteltével végre összejön a fiúval de, egy súlyos baleset után elveszti az emlékeit, ezért nem emlékszik a fiúra és már nem is tekint rá úgy mint szerelmére. A lány újra összebarátkozik a régi ismerőseivel és köztük a fiú egyik haverjával is, akibe szerelmes lesz. Végül visszatérnek az emlékei és Happy End.

Sokat gondolkodtam azon hogy milyen címet adjak, de nem volt sok ötletem. Leginkább angolul szeretnék valami frappáns címet, de ha nem angolul írtok az sem baj, majd lefordítom :). Valakinek valami ötlete esetleg?



2016. márc. 30. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A sztori kísértetiesen hasonlít egy filmre: Fogadom.
2016. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem láttam eddig a filmet de köszi majd akkor megnézem :)
2016. ápr. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!