Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolog (érzés) lehet...

Milyen dolog (érzés) lehet úgy "birtokolni" valamit (valakit), ha eredetileg másé lett volna, de mástól erővel és igazságtalanul vették el? Lehet felhőtlenül örülni így bármi hozzájutásához? Visszakerülhet ahhoz, akié eredetileg lett volna?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdéseid vannak. A gyilkosok örülnek, ha ölnek? Vannak akik igen (pszichopaták) és vannak akik kényszerből vagy véletlenül.
2008. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem a gyilkossag a jó pelda erre, hanem a nemi erőszak. szerintem nem öröm, nem lehet öröm, nem természetes. olykor visszakerülhet olykor nem.


szerintem perverz, a betegebbik fajtából

2008. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha arra gondolunk, hogy pl. egy csokit eltulajdonítottunk egy barátunktól [mondjuk megvertük.] akkor nagyon is jó érzés(:
2009. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha megeszem nem kerül vissza de ha meghagyom a felét akkor igen.:$
2009. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!