Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dead Pool filmből ki tudja...

A Dead Pool filmből ki tudja megmondani milyen anyagból lehet a ruhája?

Figyelt kérdés
Meg szeretném varrni vagy varratni de nem tudom milyen anyag lehet a ruhájában látom hogy van benne bőr de az a piros gumis farmeros latexes anyag lehet de nem tudom ha esetleg valaki ért az ilyesmihez írjon!!! Egyéb észrevételek is érdekelnek a ruhával kapcsolatban...

2016. ápr. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Animált ruhája van... még Ő maga is poénkodik rajta a filmben...


Egyébként latexnek is hívja, simán latexnek, de az magában nem néz ki úgy.


Jótanács: írd be gugliba, hogy deadpool cosplay. Találsz egy millió különböző lehetőséget, hogy hogyan lehet ilyen ruhát csináli :)

2016. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak a szeme volt animált a ruhája nem a poén pedig a zöld lámpásnak szólt xd a ruháját max géppel színezték át vagy ilyesmi nagyon utána néztem de anyagot nem írták sehol amik meg neten vannak ruhák túl drágák és nem olyan jók nekem ugyan az kéne mint amit a filmben hord...
2016. ápr. 3. 03:04
 3/3 anonim ***** válasza:

nem csak a szeme volt animált,

nem csak a zöld lámpásról szólt a poén (és nem is csak egy volt)


De ha ugyan az kell, mint ami a filmben volt, akkor a 'túl drága a többi' át fog változni 'a többi fényévekkel olcsóbb volt'-á.

2016. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!