Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2016-ban,18 évesen, fiúként,...

2016-ban,18 évesen, fiúként, nyáron érettségi után milyen diákmunkákat lehet elvállalni, és hogyan érdemes munka után nézni? Több multi cégnek a honlapját is megnéztem, de az ilyen diákmunkaközvetítőkben nem hiszek, már basztak át.

Figyelt kérdés
Jön a nyár és nem lenne rossz egy kis pénz a házhoz, viszont, mint majdnem minden M.O.-n kitörölhetem a seggem egy érettségivel, nem is hitegetem magam, szóval valami multi cégnél gondoltam árufeltöltő, pénztáros, ügyfélszolgálatos munkára. Jobban utánaolvastam, körbekérdezősködtem, és tudom, hogy az embert szarba se nézik, de a pénz nagy úr. Ami pozitívum lehet, hogy van angol középfokú nyelvvizsgám, társalgási szinten tudom használni, és volt éttermünkben dolgoztam már konyhán (Mosogattam, pucoltam stb.)

2016. ápr. 3. 00:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!