Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában egyre több ilyet...

Mostanában egyre több ilyet álmodok!?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több ilyet álmodok! Felkelek, össze ragadt szemmel, mintha csipás lennék, majd kiakarom mosni, de vak leszek utána. Aztán megint felkelek. (tehát az álmomban kelek fel) És ez van, hogy 4-5 szinten keresztül megy. Egy idő után általában rájövök, hogy álom, de nem tudok felkelni. Minimálisan tudom irányítani csak. Ma is pont történt délután egy ilyen. Az utolsó szinten (kb 4) a szobámba állt egy fekete hajú lány, vizes fehér ruhában. A nevemet suttogta majd elrángatott a konyháig. Mind végig tudtam, hogy csak álom de mégis rettegtem tőle. Nem tudtam mit tenni, csak a karját szorítottam. A végén egy kés volt nálam, és belevágtam a kezébe, aztán felkeltem izzadva, remegve. Nem tudom mit tehetnék, de már nagyon elegem van belőle. Valaki ötlet?

2016. ápr. 5. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igaz ez, akkor durva. Nincs ötletem.
2016. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, és én sosem próbálkoztam a tudatos álommal, ezért nem is igazán élvezem sajnos.
2016. ápr. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!