Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Andragógia szakon végzettek,...

Andragógia szakon végzettek, hogy találtatok állást?

Figyelt kérdés
Én ezen a szakon végeztem, és igazából nem tudom, hogy hogy fogjak neki munkát keresni. Aki ilyesmi területen dolgozik, pl oktatási központban, felnőttképző intézményben, művelődési házban, kultúr házban, közösségi házban, színházban, vagy tanfolyamszervezőként, oktatásszervezőként, az hol talált munkát? De komolyan kérdezem, és aki csak olyat ír, hogy ezzel a szakmával nem lehet elhelyezkedni, az ne is írjon légyszi. Én például még a komolyabb álláshírdető oldalakon sem találok hasonló meghirdetett munkákat. Vagy ilyen helyekre is csak ismerősökön keresztül lehet bejutni? Azt tudni kell, hogy már 6 éve végeztem, eddig nyelvvizsga hiányában nem volt meg a diplomám, vagyis most fogom megszerezni, és nem dolgoztam még hasonló helyen. Tehát nincs gyakorlatom sajnos. Így nagyon esélytelen a dolog? Budapesten keresnék munkát.
2016. ápr. 5. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
McDonald's
2016. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!