Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok megpróbáltam megvenni...

Drizva kérdése:

Srácok megpróbáltam megvenni a black desert onlinet viszont valamiért nem enged. Kártyával akartam fizetni de folyamatosan visszautasít. Pedig engedélyezve van online vásárlás és van rajta elég pénz. Nem értem mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálj esetleg paypalra a kártyáddal és vedd azon keresztül! Ha a paypal működik (egyszer már tudtad használni), fedezet is van, akkor sok hiba nem lehet...
2016. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) néztem paypallal is sok a gond :) idő közben rájöttem valószínű a kártyámat nem támogatja a rendszerük úgy ahogy kellene. OTP juniorom van
2016. ápr. 11. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
No igen. Az régen nem volt épp internet kompatibilis. Külön "dombornyomott" kártya volt az OTP-nél erre magasabb költségekkel. Be is figyelt elég hamar a Mastercard. Kicsit már kopott a használattól, de legalább mindenütt működik... :)
2016. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!