Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhes vagyok vagy nem?

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem maradt ki a menstruaciom de folyton hanyingerem volt, hanytam is, fajtak a melleim, a fejem, szedultem.vettem egy terhessegi tesztet ami nagyon halvanyan de pozitv lett azt gondoltam nem jo a teszt de ugytudom, ha ninc a vizeletbe hcg nem lehet pozitiv mindegy hat gondoltam miert is ne csalhatna ezert vettem masnap megegyet szinten pozitiv lett meg mindig halvany de kicsit erosseb volt a csik. Azt gondoltam biztosan terhes vagyok de nem mentem el orvoshoz megvartam a menzeszem meg jon- e? Es igen pontosan keses nelkul a menzeszem megjott. Ketsegbe estem nemtudtam mivan vettem egyszerre megint egy tesztet egy digitalisat ami kiirja hany hetes vagyok kb. Megint pozitiv volt a teszt 1-2 irt ki melle volt irva, hogy ez azt jelenti 3-4 hetes vagyok. Rogton elmentunk dokihoz aki csinalt tesztet es a teszt negativ lett nemertettem mivan aztan megvizsgalt es aztmondta o semmit sem lat. De a lapra azt irta ra, hogy a mehszaj zart.. En ugytudtam( lehet rosszul), hogy a mehszaj a menstruacio elott 2 nappal mar kinyilik es akkor zart, ha terhes vagyok....mindegy is hat beletorodtem, hogy 3 teszt hazudott minden elofordulhat gondoltam de meg mindig nemertettem az egeszet es ra egy hetere ujra vettem tesztet mert nembirtam mar es ismet pozitiv lett egy het telt el azota is szedulok, hanyok, folyton hanyingerem van. Jovoheten ismet megyek orvoshoz hat nemtudom nagyon izgulok fogalmam sincs milehet....

2016. ápr. 7. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy az orvos meg nem latta a magzatot,mert nagyon korai a terhesseg..ritka de elofordul hogy terhesseg alatt is van menstruacio..es igen erdekes hogy a teszt pozitiv mindig,ez egyerteluen azt jelzi hogy hcg van a pisiben.De ezt ugye csak az orvos tudja megerositeni vagy megallapitani..kivancsi vagyok hogy mi lesz a vizsgalaton..tervezett lenne a baba?
2016. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyon akarjuk a babat:)
2016. ápr. 7. 20:14
 3/4 anonim válasza:
Megy a drukk!! :) majd ird meg mit mondott az orvos!
2016. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Persze megírom :)

2016. ápr. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!