Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó a Varga Katalin Gimnázium?...

Jó a Varga Katalin Gimnázium? (Szolnok) Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm ha válaszolsz.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenféle (negatív, pozitív) válasz érdekel!
2016. ápr. 8. 18:24
 2/6 anonim válasza:
Kemény, az biztos, de egy elég jó iskola:D kell a tudás... de igen, sztem ez egy nagyon jó suli^^
2016. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 14. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. A diakok altalaban nagy bulizosak, a tanarok lazabbak. A tanitas kemeny, de messze elkeruli a Verseghy teljesitmenyet.
2016. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Összességében jó iskola, elég színvonalas, de van pár negatívum is:

- A menzán az étel pocsék, két féle másodikból lehet választani, általában az egyik finomabb, de ha sok órád van és csak későn van időd elmenni ebédelni akkor abból már nem marad. Szerencsére sok étterem van a közelben ahová ki lehet menni ebédelni (kolisoknak nem, nekik kötelező fizetni a menzát, ha esznek, ha nem.) A legtöbben a szemben lévő halászcsárdába jártak, nagyon finom az étel, kedvező az ár. (Egyébként, ha nem vagy nagyon finnyás túlélhető a menza, én mindig ott ettem).

- A menza büdös. Ez azért külön pont, mert azokat is érinti akik nem is menzások. Reggel, amikor főznek, gyakran az egész újszárny - a fél iskola - olaj-/hal-/egyéb finomságtól bűzlik. Nem kell lemenni megnézni az étlapot, úgyis tudod mi az ebéd.

- Az iskola épülete kicsi. Két részre osztható, a régi és az új szárnyra. A régi eredetileg postaépület volt, majd ideiglenesen itt kezdte meg működését a Varga. Csak végül úgy alakult, hogy ott maradt. Az iskolának ezen részén a folyosók nagyon szűkek, ketten férnek csak el egymás mellett, vannak nagy-, közepes- és kicsi termek, és egy nagyon kicsi terem amiben klausztrofób érzések fognak el, amikor csak belépek.

Az új szárnyban nagy termek vannak, és a labor is ott található.

A probléma az, hogy nincs elég tanterem, emiatt órákat tartanak mindenhol ahol csak lehet, töriszertárat teremmé alakították át, laborokban angol óra folyik, ha épp az a terem üres. 3 tanterem van az iskolán kívül a Technika Házában (T1, T2, T3). Nincs nagyon messze, csak télen smeg esőben macerás. Az osztály a tanárral együtt megy át és vissza.

- Kicsi tornaterem. A tornateremben egyszerre egy csoport fér csak el. Csakhogy általában 2-3 csoportnak van egyszerre testnevelés órája. Ilyenkor az egyik csoport a teremben, másik a kondiban, harmadik pedig vagy az udvaron vagy az iskolában lépcsőznek. Télen amikor már hideg van az udvarra menni, a diakok tesin úszni járnak vagy a strandra vagy a vizilabda arénába.


Én egyébként nagyon szerettem ide járni, persze voltak húzósabb időszakok, de nem bántam meg, hogy a Vargába jártam.

2016. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. nov. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!