Mivel járhat ez?

Figyelt kérdés
Iskolában (8.osztályos vagyok) lehúztam egy osztálytársam gatyáját, majd ezt egy másik osztálytársam az én telefonommal felvette. A videót 2 percre rá kitörölte az osztályársam akit megvicceltünk. (Odaadtam neki a telefonom és kitörölte belőle) Elmondta az anyjáéknak ezt és ők zaklatásért feljelentést szeretnének tenni, mert, hogy a gyereket megaláztam. Mivel járhat?

2016. ápr. 9. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek nincs semmi baja és nem haragszik rátok, akkor az anyuka is majdcsak megnyugszik, ha nem, akkor is valószínűbb, hogy intőt kaptok az igazgatótól, minthogy ennyi miatt feljelentsen titeket. (Persze vannak kivételes esetek, falusi mentalitás, stb stb)


A helyedben nagyon sokszor bocsánatot kérnék, beszélnék a szülőkkel is személyesen és elmondanám, hogy mennyire megbántam a dolgot.


Ezek után remélem nem leszel hülye és nem csinálsz ilyen marhaságokat.

2016. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a Te nadrágodat húzták volna le, azt is poénosnak tartanád?
2016. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.-nak üzenném, hogy viccnek elmegy, nyilván meglepődtem volna, de azért a rendőrségi feljelentés eléggé túlzás.
2016. ápr. 10. 06:59
 4/7 A kérdező kommentje:
És a középsuliba, ahova szeretnék menni vajon felvesznek? (Csanádi Árpád Sportiskola) 8 év alatt ez az egy marhaságom volt. Figyelmeztetőt is tavaly kaptam először, mert órán felálltam és kidobtam a szemetet.(legrosszabb tanárnál) Átlagom félévkor 4.6-7 volt. Felvesznek a suliba azért mert ez az egy rendőrségi ügyem lenne? (ideiglenes rangsorba már benne vagyok)
2016. ápr. 10. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valami komoly lesz belőle, akkor biztos, hogy nem vesznek fel.


Ha az anyuka abbahagyja a túlreagálást, akkor semmi bajod nem lesz belőle.

2016. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komoly alatt mit értesz?
2016. ápr. 10. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Komoly alatt azt értem, hogy tényleg rendőrségre viszi az ügyet és még valahogy felelősségre is vonnak.

Pénzbírság, közmunka, hasonlók nem tesznek jót a jövődnek.

Illetőleg az erkölcsi bizonyítványodban életed végéig szerepelni fog.

2016. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!