Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rossz személyiséget megérzik...

A rossz személyiséget megérzik a nők vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem értem, nem tudok rájönni, mintha félnének tőlem vagy gőzöm nincs, de már gyerekkorom óta van ez hogy elfordulnak..de még második esélyt sem adnak.

a Külsőmmel Kinézetemmel minden oké, nem vagyok szemüveges, meg alacsony se, helyén van az arcom is sportos az alkatom..De ennek ellenére is miért van az hogy elfordulnak mindig ugyanez ment, megy.. a Személyiségembe annyi hogy kicsit lassabb vagyok az átlagnál, meg nem vagyok olyan hogy mindenről beszéljek, se extrovertált.. inkább átlagos, de ehhez képest nem értem én tényleg, mikor úgynézne ki hogy van remény, jelet kapok, de az is ugyanúgy sül el, ugyanaz a vége.. Mi lehet a gond ?? vagy csak ennyire előitéletesek a nők ?


2016. ápr. 9. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogadjam el hogy ez van ezt dobta a gép?!
2016. ápr. 9. 18:28
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nem vagy izzadságszagú?hajad/ruhád ápolt?szád nem büdös?séród dizájnos?(ezek fontos kérdések,nem baxogatásból tettem fel.)
2016. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, azért van egy alap higiéniám, na meg általában az van meg mindig is az volt már rengetegszer ha haverral voltam, akkor is, engem egyszerüen kizártak, van hogy első ránézésre és akkor már levegő vagyok kb nincs értelme ott lennem, de van amikor eljutunk egészen az elején valameddig pár szó váltásig, és utána kapom ezt az érdektelenséget hogy semmibe vesznek
2016. ápr. 9. 18:46
 4/4 A kérdező kommentje:
na meg amit én mondok az úgy nem jó, hülyeség.. amit haverom mond nála minden ok, de még ha ugyan azt mondanám, csinálnám mint haverom, még akkor is kételkednének bennem.. nem tudok rájönni miért
2016. ápr. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!