Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Biciklisnadrág alá...

Fiúk! Biciklisnadrág alá milyen alsónemüt vesztek fel? Milyen anyagut? Láttam hogy lehet kapni biciklis tangát. Előnyösebb mint pl. a boxer vagy a slip?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen semmit nem vesztek alà?
2016. ápr. 9. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sportoláshoz, biciklizéshez mindig nejlon tangát hordok, ami nem szívja magába az izzadságot, és nagyon jó sztreccses anyagú is. :) A feszes biciklisnadrág alatt ugyanolyan fontos az alsónemű anyaga és szabása is mint maga a nadrágé. :) Meg a tanga alapból sokkal praktikusabb és kényelmesebb is, mert nem mozdul el tekerés közben. :) Nekem bevált.


De érdekelne az általad említett biciklis tanga is, mert még nem hallottam ilyenről. :) Hol lehet ilyet kapni? Linkeld már be légyszi!


F

2016. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sima alsó,nem boxer vagy tanga.

Semmi problémám nincs,és nem is volt még.

2016. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!