Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám nem fizetett be egy...

Édesanyám nem fizetett be egy büntetést, most mi fog történni?

Figyelt kérdés

Anyámat réges régen megbüntették kb 100e Ft-ra és ezt nem fizette be, most abból a 100e-ből lett fél millió, és azlenne a kérdésem, hogy ebből lehet börtönbüntetés is?

Mert félek hogy anyámat lecsukják!



2016. ápr. 11. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, bizony!
2016. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Tartozásért senkit nem csuknak börtönbe. Ellenben a végrehajtó látogatást tehet és lefoglalhat értékesebb dolgokat. Ha dolgozik letilthaják a fizetése egy részét. Ha ingatlan van a nevén arra ráterhelhetik és ha nem fizet el is árverezhetik.

Fizetési felszólításokat nem okos dolog figyelmen kívül hagyni, csak növekszik az összeg. Ha nem tudja egyben kifizetni lehet kérni részletfizetést a végrehajtás elkerülése érdekében.

2016. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónak igaza van elsőre ne hallgass!!:)
2016. ápr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

2. és 3.!


[link]

[link]


[link]


[link]


Még mennyi link kell?

2016. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! A batyaim rendorok, szerintuk nincs ilyesmI... vagy ahhoz sok kell h lecsukjak! De ez amit a kerdezo irt ahhoz piti ugy! ;)
2016. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem meg a törvény linkelt szövege a bátyám.


A fél millió már nem annyira piti, szerintem. És nem is azt írtam, az elsőben, hogy már holnap éjjel lerohanja a tek, hanem csak azt, hogy elfajulhat annyira, hogy lecsukják.

2016. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a fel milliot befizeti vagy utana jar h reszletben fizessen semmi sem fog tortenni. Maximum kozmunka... de sztem borton kicsit tulzas. Akkor tudna valaszt kapni, ha utana jarna az edesanyja es egy napot se ulne rajta.:)
2016. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ :)
2016. ápr. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!