Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet mellrákom 18 évesen?

Lehet mellrákom 18 évesen?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem furodni es ahogy hozzaertem a mellemhez ereztem benne egy csomot eddig sosem ereztem kicsit nagyobb de nem olyan nagy inkabb olyan kozepes meretu erzek tobbet is kisebbeket meg a masik mellemben is de ezek masok egy kicsit ez az egy kemenyebb mint a tobbi. Nem faj meg semmi eszre sem lehet venni csak ha megfogom es ha meg nyomom erosebben akkor egy kicsit faj de gondolom azert mert erosen nyomom amugy a mellemen semmi mas valtozas nincs a mellbimbombol sem jon semmi behuzodas sincs semmi ilyesmi de nemtudom ez milehet nagyon nagyon megijedtem szoltam anyukamnak es mar kert nekem idopontot a dokihoz 28-ra adtak a mammografiara idoponot. Nagyon felek nemtudom hogy birom ki 28-ig. Szerintetek mellrak vagy valami daganat ?? vagy lehet valami mas is?

2016. ápr. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg lehet, de ez inkább keményebb mirigyállomány, ami fiúknál is jelentkezik ebben az életkorban.
2016. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irjatok meg legyszives sokan mert nagyon fontos nagyon megijedtem
2016. ápr. 11. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos szép kis/nagy melled van és nem lesz semmi baja! Nyugi!
2016. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok meg valaszokaaat
2016. ápr. 12. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, mellrákod lehet 8 évesen is, 88 évesen is, az életkor nem jelent semmit.


Menj el orvoshoz MINDENKÉPPEN!


Biztosat nem tudunk mondani, de lehet, hogy csak izomcsomó. Gyakran megesik velem is.

2016. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!