Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a regi tulajnak levele...

Ha a regi tulajnak levele erkezik azt kibonthatom?

Figyelt kérdés
Nemreg vettunk egy hazat. A regi tulaj nevere erkezett egy gazszamla. Kibontottam. Tartozasa volt... most azon van felakadva hogy kibontottam a levelet. Ha szemelyes lenne, akkor persze, hogy nem bontom ki, de ez mar nem csak ra, han az en hazamra is tartozik. Ebbol lehet bajom?

2016. ápr. 13. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A levél akkor is az ő nevére szólt, tehát nem lett volna szabad kibontanod. Mielőtt megvetted a házat meg kellett volna kérdezni a szolgáltatót, hogy a számlák rendezve vannak-e.
2016. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom. Ezen en is keson gondolkodtam el. Nem rossz szandekbol, vagy bunkosagbol bontottam fel, hanem mert az en hazamrol is szo van, es remes volt az a procedura amit a viztartozassal vittunk vegig
2016. ápr. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!