Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első rap zeném, vélemény?!...

Első rap zeném, vélemény?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni véleményeket, hogy szerintetek milyen lett?:) Így első zeném, éveket óta gyakorlom a szövegírást, de próbálok majd jobb lenni!:)Link: https://www.youtube.com/watch?v=pwzT0MUp-o0

#zene #rap #szövegírás #első zene #sírod felett
2016. ápr. 14. 21:21
 1/9 gnoomage ***** válasza:
Nem szeretem a rapet, vagyis nagyon kevés rap számot, de ez jobb fajtának tűnik, legalább nem arról szól mekkora jampi vagy :D
2016. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:) igen, ez nem olyan szám!:)
2016. ápr. 18. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alap zseniális, a szöveg jó, és megérinti az embert!Nekem tetszett!Így tovább Testvér :)
2016. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Yoni03 ***** válasza:
Nem volt elég mélyről jövő az előadásmód. A szöveg témája alapvetően elég mély de a hangod olyan, mintha csak fáradt lennél, valahogy nekem nem igazán jött át a dolog...De rossznak semmiképp se mondanám, sok sikert a szövegíráshoz!
2016. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem rossz nekem bejön :D nincs esetleg új?
2016. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét!:D Igyekszem a szövegekkel. meg az előadásmóddal!:) De hamarosan lesz új zene, majd elküldöm!:)
2016. máj. 4. 04:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma jött ki az új zene: https://www.youtube.com/watch?v=AB1npmiXkq0 Ha valakit érdekel!:)
2016. máj. 4. 19:58
 8/9 anonim válasza:
Woow.. Nagyon jo.. Abb ne hagyd.. Nagyon joo 😍
2016. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. aug. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!