Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan talál rám a Boldogság?...

Hogyan talál rám a Boldogság? Ennyi idősen mihez kezdjek? Mi ad értelmet az életnek?

Figyelt kérdés
Örülök mert egészséges vagyok,van egy jó munkám(pultos).De ezen kívül semmi se ad értelmet az életnek!Fociztam de 15 év után abbahagytam,mert az sem érdekel már!Tehetségem semmibe nincsen(nem tudok róla) Nem köt le semmi,nem ismerem Önmagam!Család nincsen,barátok nincsenek,barátnő (jó képű srác vagyok,de egyszerűen valamiért nem tudok megismerni egy normális lányt sem) Éjjel nappal budapest szerepre vágyok 3 éve próbálkozom erőlködöm,de csak rész szerepek..Mi a fenét tegyek? 27 éves vagyok... nem haladok az életben!Egy senkinek érzem magam,tele önbizalom hiánnyal! Van ennek így értelme?
2016. ápr. 14. 23:22
 1/4 anonim válasza:
Van. Jóképű vagy. Pont ilyen idősen veszítettem el az érdeklődésemet, üresnek éreztem magam, kilátástalannak tartottam mindent. Majd elmúlik. Minden nő egy 27 éves jóképű srácra vágyik. És van önbizalmad is. Jóképűnek tartod magad. Nincs veszve még semmi, sőt, most kezdődik.
2016. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pl. tőlem lehetsz akármilyen jóképű, ha agyilag nulla vagy... "Éjjel nappal budapest szerepre vágyok" Na itt úgy vágtad el magad nálam (és a normális lányoknál) mint a huzat!
2016. ápr. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Első vagyok. A második válaszoló is mond valamit 😆

ebbe bele se gondoltam 😊

Akkor már nincs értelme 😁

2016. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csupán azért vágyok rá,mert akkor híres lennék nem okozna gondot a csajozás stb..
2016. ápr. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!