Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek cigit 13...

Hogyan szerezzek cigit 13 évesen? Valaki tud tippet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utcán megállítasz valami szimpatikus embert és beküldöd.


És csakhogy mindenki elégedett legyen, leírom, hogy a cigi egészségtelen, ne csináld. Ráadásul haszna nincs, drágának meg drága. Divatból ne kezdj bele, ha csak magadnak kipróbálod, akkor úgyse nagyon akarod majd folytatni, mert valószínűleg rosszul leszel tőle :D

2016. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda valakihez és szólítsd le. "Hé te van cigid?" biztos,hogy kapsz :) sok sikert!
2016. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz. Egyébként már rászoktam de akitől eddig szereztem azzal összevesztem.
2016. ápr. 15. 21:27
 4/4 lewishamilton171 válasza:
Ne is csodálkoz hiszen még csak egy 13-éves kis sz@ros vagy már bocsi ... én 18 vagyok eddig csak olyan barátaim voltak akik cigiztek és mindegykőjüktől megkaptam minden nap hogy szívj már bele na na ... de én mindig megáltam és nem is kell na most meg még a füstjét is megérzem az embereken úgy hogy elötte 30-40 percel szívtak és szerintem ez a nevelés kérdése az apai szigor !!!!
2016. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!