Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen mezítlábas töténetetek...

Milyen mezítlábas töténetetek van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De jó, egy láb fétises :D


Kis koromban Görögországban a tengerben sétáltam mezítláb.

A puha homokon kellemes volt menni, de egyszer csak valami elvágta a lábam, vagy megszúrta, nem tudom.

A lényeg, hogy ki kellett vinni a vízből, mert ömlött a vér a talpamból.

2016. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, A kedvencem: metrón utaztam, velem szemben ült egy idősödő nő mezítláb, papucsban. lopva nagyon sasoltam a lábait, amit szerintem észrevett, mert egy idő után forgatta, mozgatta, nyújtogatta a tappancsait.

2, Magántesin bemutatott a tanár egy mozdulatot: a földön ültem vele szemben, terpeszben voltam, ő pedig fej magasságig nyújtotta előre a lábait (ha akarta volna, simán kaptam volna tőle egy mezítlábas fejberúgást).

2016. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nyáron láttam egy szép lábgyűrűt egy nő lábán a metróban. Elég sokan utaztunk, nekem már ülőhely különben se jutott volna, hát úgy álltam, hogy minél közelebbről megcsodálhassam. Megkérdeztem tőle, hol vette.... meg hogyan kell egy ilyent felrakni :D

Ugye az ilyennek alul összenyomható a vékonyabb része.

A csaj ott ülve kilépett a szandáljából és felnyújtotta a lábát felém, hogy megmutassa. Csak röhögött rajtam, ahogy nem csak a gyűrűt hanem az egész talpát is megcsodálom 10 centi közelről :D

2016. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!