Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani h melyik...

Megtudnátok mondani h melyik manga?

Figyelt kérdés
egy yaoi, de inkàbb shounen ai mangàrol van szo, animeaddicts-on olvastam, aztàn elfelejtettem a cimét. Hàrom gyerekkori baràtrol van szo, két fiu és egy làny, ök hàrman mindig együtt voltak. A föszereplö sràc olyan kis tsundere, és a màsik sràcba szerelmes, aki nagyon hobortos, feledékeny, olyan igazi kis cuki szereplö, akit nem lehet utàlni. A lànynak nemsok szerepe van, csak h beszerez egy pasit, es a föszereplö azt gondolja, h a màsik sràc szomoru lesz emiatt. Mindaketten nagyon cukik, és nem talàlom sehooool waaaa, egyébként a rajzolàsa nem olan szép (bàr nekem igen) de a lényeg h nem az az àtlagos mai napi a grafikàcioja, elöre is köszi a vàlaszokat

#anime #manga #Yaoi #shounen ai #gyerekkori baràt
2016. ápr. 15. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!