Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon unatkozom.

Kisribizli kérdése:

Mit csináljak? Nagyon unatkozom.

Figyelt kérdés

Lassan itt a nyár, a gyönyörű természet. Ne olyat mondjatok, hogy gyöngyfűzés vagy ilyen benti tevékenység.

Kiviszem a kutyám játszani, de megunja. Valamit nem tudnátok javasolni, ami kinti tevékenység?

Olyat se mondjatok, hogy menj el a barátnődhöz, sétáljatok, mert nincsenek barátaim és félek az emberektől.

Előre is köszi!

13/L


2016. ápr. 16. 14:12
 1/7 anonim válasza:
Esetleg menny ki és napozz..vagy vedd rá a szüleidet hogy mennytetek el valahova közösen
2016. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát anyu rokkant. Apu fáradt mindig a meló miatt. Napozni meg nincs türelmem. :/
2016. ápr. 16. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvass könyvet a szabadban, menj el a kutyáddal sétàlni, esetleg , ha van görkorid és van valahol a közeledben olyan út, ami sima, menj el korizni, vagy biciklizni. Ezeket szerintem egyedül is simán lehet:)
2016. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

kutyával túrázgass, akkor talán nem unja meg ha mentek valamerre folyamatosan:) vagy biciklizz:)

ha házban laksz akkor segíthetsz nekik a kerti munkákban:)

de talán jó lenne ha ismerkednél kicsit, közösen több dolgot lehet:)) ne félj, nem lesz semmi baj!

2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Szerezzél barátokat, vagy marad a művészet.
2016. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát, hajtogattam békát, vele el voltam. Aztán elmentem görkorizni.Sajnos kicsi a lábamra, szóval feltörte. Biciklim nincs, a kutyussal nem lehet a sok kóbor kutya miatt túrázni, mert félek, ha az a nagy dög neki esik az én kutyámnak,megharpja. Vagy engem, vagy a kutyám.

2016. ápr. 17. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen szép színezőkönyveket ,ami nem kisgyerekeknek van. Esetleg szerezz be egy olyat és színezz:)
2016. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!