Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy Erdélyből...

Lehetséges az, hogy Erdélyből egy nyár alatt át tudjak iratkozni nagyobb nézeteltérések nélkül egy akármilyen magyarországi iskolába?

Figyelt kérdés
Már unom a román uralmat a saját városomban,ahol felénél több magyar van,nem az a gond,hogy nem tudok románul,hál istennek megtanultam,de nem áll szándékomban elrománosodni,s nagyon megkönnyebbülnék ha kikerulnék olyan földre,ahol ha veszek egy kenyeret kérhetem az én nyelvemen.Nektek tudom,hogy ez nem nagy dolog mert megszoktátok,de nekem ez nagyon fontos,nagyon hiányzik a magyar beszéd körülöttem,NEM VAGYOK ROMÁN.(az hogy erre anyumékat hogy veszem rá az már egy másik forgatókönyv,ha erre is van tippetek,megköszönném)Előre is köszi!Valaki szerint lehetséges?

2016. ápr. 17. 01:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!