Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék Angliában dolgozni....

Szeretnék Angliában dolgozni. Éppen ezért érdekelne, hogy mennyi kezdőtőke szükséges az elinduláshoz?

Figyelt kérdés
Mivel én már próbáltam felvenni a kapcsolatot kint élő ismerősökkel, de nem éppen segítőkészek, így kíváncsi lennék minden esetre: ismerőssel vagy ismerős nélkül ügynökséggel történő kijutás esetén is az indulótőkére. Egy cég 300 ezer Ft-ot írt, de nagyon érdekelne a a ti meglátásotok is.

2016. ápr. 17. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet, minél többet vogyél ki. Átlag 400 font egy szoba. Plussz a kajád bérleted egyy jonapra. Érdemes minél több lével indulni. De az 1000 font az minimum. Én magam is tervezem a kiköltözést, de még tanulom az angolt. Nekem volt barátnöm, meg sok barátom kint él. Ök mind azt mondják, minél tööbb pénzt vigyél, plussz eleve beszéld a nyelvet. Igy válogathaatsz a munkák közül. Inkább menj kicsit késöbb, de legyen több lovéd, plussz menjen az angol. Jaaa am most londonrol beszéltem.
2016. ápr. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 goaus ***** válasza:
1000 font minimum, de az a tuti ha van 1500 legalább, úgy nyugisabb a kezdet.
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan abba buknak bele h nem visznek elég pénzt, aztán h nincs munka akkor nem tudják a szállást fizetni.
2016. ápr. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Logikus. Akkor ezek szerint 1000 Font az alap.
2016. ápr. 22. 15:26
 5/8 gumacsek válasza:
600 fonttal mentem ki pár nap alatt kaptam munkát,csak keresnem kellett ...
2016. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És szaakmádban dolgozol utolsó? Csak kiváncsi vagyok ,h mi az ami keresett szakma.
2016. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gumacsek válasza:
Szakács vagyok,de elfogadtam minden ajánlatot agencytől,gondolok itt raktári melók,takaritás,kamion lerakása aztán kerestem rendes melót
2016. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!